لیزر در ارومیه

لیزر در ارومیه یکی از خدمات اصلی کلینیک مونالیزا است. امروزه بسیاری از افراد از داشتن موهای زائد در بدن خود آزرده شده و به دنبال راهی برای رهایی از این موها می باشند. اما با پیشرفت تکنولوژی های مدرن شما می توانید به تمام موهای زائد خود با لیزر خاتمه دهید.

لیزر موهای زائد در ارومیه

لیزر، یکی از موثرترین و بهترین راه های از بین بردن موهای زائد بدن می‌باشد. امروزه استقبال و رضایتمندی از این خدمات در بین مردم ایران چه زنان و چه مردان بسیار بالا رفته است. از این رو همه به دنبال پیدا کردن بهترین مرکز کلینیک لیزر موهای زائد در ارومیه هستند.

ما در کلینیک لیزر مونالیزا اینجا هستیم تا با مجهزترین و به‌روز ترین دستگاه های لیزر بهترین خدمات را به شما مشتریان و همشهریان عزیز بدهیم. برای کسل اطلاعات بیشتر یا رزرو وقت قبلی حتما از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده در وب سایت با ما در ارتباط باشید.

لیزر موهای زائد نه تنها دائمی ترین بلکه ایمن ترین روش رهایی از موهای زائد می‌باشد. شما می‌توانید با جلستات منظم لیزر، از دردهای اپیلاسیون، تیغه و… به صورت دائم رهایی پیدا کنید.

لیزر ارومیه خیابان شورا

در شهر ارومیه، کلینیک های لیزر زیادی وجود دارد، لیزر ارومیه خیابان شورا، خیابان ورزش، خیابان مولوی و… اگر شما به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در ارومیه هستید، بدون شک ما به شما کلینیک لیزر مونالیزا را پیشنهاد می کنیم.

کلینیک لیزر در ارومیه

یکی از بهترین کلینیک های لیزر در شهر ارومیه کلینیک لیزر مونالیزا می باشد. اگر شما از موهای زائد بدن خود رنج می برید، می توانید در مونالیزا به راحتی از دست موهای بدن خود خلاص شوید. ما به شما اطمینان می دهیم که شما هیچ دردی در هنگام لیزر نخواهید داشت. چرا که  یک روش ساده و عالی برای خلاص شدن از موهای زائد می باشد و بدون هیچگونه درد و عوارضی می باشد.

میزان اثر گذاری لیزر در ارومیه

میزان اثر گذاری لیزر برای موهای زائد که در هر جلسه از بین می رود، بستگی به ناحیه ای دارد که لیزر روی آن انجام می شود. معمولا نواحی که دارای پوست نازکی مانند زیر بغل هستند، نتیجه بهتری را در مقایسه با ناحیه های دارای پوست ضخیم مانند چانه و پشت بدن عمل می کند. به طور متوسط می توان گفت که در هر جلسه موهای شما 10 تا 20 درصد کاهش می یابند و موهایی که از آن ناحیه مجدداً رشد می کنند، بسیار نازک تر و ظریف تر می باشند.البته باید توجه داشته باشید که موهای ناحیه لیزر شده بلافاصله از بین نمی روند، بلکه در طی روز ها و یا هفته های مقابل ریزش خواهند داشت.

از آنجایی که موهای لیزر شده دوباره رشد می کنند، لازم است تا جلسات بعدی دوباره همان ناحیه را لیزر کنید و اینبار از دست موهای زائد آن ناحیه به طور کامل خلاص شوید.

قبل از لیزر چه نکاتی باید رعایت شود؟

شما قبل از لیزر کردن خود باید برخی از نکات را رعایت کنید که عبارتند از :

 • حداقل دو هفته قبل از انجام لیزر، از آفتاب گیری مستقیم بدن خود به شدت خودداری کنید!
 • یک ساعت پیش از شروع جلسه، در صورت تجویز متخصص، از داروهای بی حسی موضعی بر روی نواحی که قرار است لیزر انجام شود استفاده کنید.
 • قبل از انجام لیزر موهای زائد، از کرم های ضد آفتاب حتما استفاده شود. تا پوست حساس نگردد.
 • قبل و حین درمان لیزر موهای زائد از انجام روش های دیگر حذف موهای زائد نیز استفاده نشود. زیرا در روند درمان حذف موهای زائد با لیزر نیز اختلال ایجاد می کند. از جمله این روش ها استفاده از موم ها، الکترولیز ها و مابقی روش های دیگر متداول است.
 • از استفاده از دارو هایی مانند آسپرین یا دارو های ضد التهابی نیز قبل از انجام لیزر ممنوع است.

مراقبت های پس از لیزر

شما پس از انجام لیزر باید مراقبت هایی انجام دهید که عبارتند از :

 • از هیچ روش دفع موهای زائد به جز کرم های اپیلاسیون استفاده نکنید.
 • بر روی ناحیه لیزر شده به مدت 7 الی 10 روز قبل از لیزر، به هیچ وجه حنا به کار نبرید.
 • موهای زائد خود را در طول دوره ی لیزر، اصلا با موچین یا واکس مو برندارید.
 • بعد از لیزر موهای زائد به مدت یک هفته نباید در معرض نور خورشید و تابش فرابنفش باشید. نباید حمام آفتاب بگیرید یا برنزه کنید.
 • نباید از مواد بهداشتی و آرایشی الکل دار یا تحریک کننده پوست استفاده کنید.
 • از ژل آلوئه ورا یا لوسیون ها و ژلهای مخصوص بعد از لیزر استفاده کنید.
 • برای رفع التهاب می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • بعد از لیزر آب فراوان بنوشید.
 • از کرم های ضد آفتاب با SPF بالای 30 استفاده کنید.
 • در فاصله بین جلسات و یا بعد از آن برای رفع موهای زائد باید شیو کنید.
 • همچنین بعد از لیزر موهای زائد نباید تا ۲۴ ساعت استحمام کنید یا دوش بگیرید. تا رفع کامل التهاب پوست دوش آب گرم بعد از لیزر موهای زائد ممنوع است.

لیزر جای جوش در ارومیه

جای جوش یکی از مشکلاتی متدوال تقریبا میتوان گفت برای همه ی افراد می باشد، اما با پیشرفت تکنولوژی و وجود دستگاه لیزر شما به راحتی می توانید جای جوش های خود را از بین ببرید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای هر مراجعه کننده پیش خواهد آمد این است آیا لیزر موها دردناک است یا نه؟!
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دردناک نیست و احساس ناراحتی بسیار جزئی در برخی از نواحی حساس مانند زیر بغل به صورت خیلی محسوس ممکن است احساس شود. احساس درد در هر فرد ممکن است با توجه به نوع پوست؛ حساسیت و نوع دستگاه لیزر متفاوت باشد.

 • دستگاه‌های پیشرفته دارای خنک‌کننده‌ها و تنظیمات جلسه به گونه‌ای هستند که درد و ناراحتی را به حداقل می‌رسانند.
 • در برخی جلسات، از ژل‌های خنک‌کننده بر روی پوست استفاده می‌شود تا حس ناراحتی را کاهش دهد.
 •  حساسیت هر فرد به درد ممکن است متفاوت باشد. افراد با پوست حساس‌تر ممکن است حس بیشتری داشته باشند.

آیا می‌توان در دوران بارداری لیزر کرد؟

بیشتر مراکز لیزر موهای زائد در دوران بارداری را توصیه نمی کنند ولی در این مورد هم هنوز مطالعات و تحقیقاتی انجام نگرفته است تا به طور قطع در مورد آن سخن بگوییم، ولی مادران باردار می توانند چند هفته ای بعد از زایمان صبر کنند و سپس به لیزر موهای زائد اقدام کنند.

لیزر زگیل تناسلی در ارومیه

لیزر زگیل تناسلی یکی از روش‌های موثر برای درمان زگیل‌های تناسلی است که توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می‌شوند. هیچ قرصی نمی تواند این زگیل را از بین ببرد بهترین و مطمئن ترین راه از بین بردن زگیل تناسلی لیزر کردن آن است.

اگر میخواهید این لیزر را انجام دهید باید بدن شما عاری از هرگونه عفونت باشد و محل مورد نظر کاملا خشک و تمیز باشد. یکی از فواید این روش این است که لیزر می‌تواند با دقت بسیار بالایی زگیل‌ها را هدف قرار دهد بدون اینکه به بافت‌های سالم اطراف آسیب برساند. عوارض بسیار کمی دارد ممکن است بعد از انجام این نوع درمان کمی درد، تورم، یا زخم‌های کوچک در ناحیه درمان وجود داشته باشد. اما این موضوع بعد از گذشت مدت کوتاهی کامل رفع خواهد شد.

آیا لیزر موهای زائد باعث سرطان می شود؟

این باور کاملا غلط می باشد و لیزر موهای زائد نه تنها در پوستی تاثیر منفی ندارد بلکه برای سایر اجزای بدن نیز ضرری ندارد و قابل به ذکر است که این پرتوها به گونه ای طراحی شده اند که تنها فولیکول هایی که در زیر پوست قرار دارد را تحت تاثیر قرار می دهدو روی بافت ها و لایه های زیرین اثری نمی گذارد پس لیزر موهای زائد موجب هیچ گونه سرطانی نمی شود.

قبل و بعد لیزر چطور موها را شیو یا ژیلت کنیم؟

نکته اولی که باید در مورد شیو کردن باید بدانید بهتر از از ژیلت های یکبار مصرف و بی کیفیت استفاده نکنید تا جوش و موهای زیر پوستی در اثر شیو کردن را به کم ترین میزان خود برسانید
ناحیه ای که می خواهید شیو کنید باید کاملا تمیز باشد زیرا احتمال انتقال باکتری از طریق این روزنه ها به پوست بعد از شیو کردن بسیار زیاد می شود پس محل را کاملا تمیز کنید سپس شیو کنید
دقت کنید قبل از لیزر هیچ مویی روی پوست شما باقی نماند و اگر برای شیو کردن برخی از نقاط مثل گودی کمر به مشکل برخوردید از یک نفر کمک بخواهید تا هیچ مویی روی بدن شما باقی نماند
هنگام شیو کردن بسیار دقت کنید تا پوست زخمی و ملتهب نشود زیرا در هنگام لیزر کردن اصلا خوب نیست و موی شیو نشده باعث افزایش حرارت پوست در آن ناحیه گردد و ریسک التهابات پوستی و حتی سوختگی در آن محل افزایش می یابد!

آیا با وجود مشکل هورمونی می توانم لیزر انجام دهم؟

قبل از انجام لیزر موهای زائد بهتر است توسط پزشک معاینه شوید. شایع ترین دلیل رشد موهای زائد در صورت زنان پلی کیستیک بودن تخمدان یا همان تنبلی تخمدان است. ولی عوامل دیگری مثل اختلال کارکرد غده تیرویید، غدد فوق کلیوی، دیابت و…نیز می تواند باعث رشد موهای زائد غیر عادی در بدن زنان شود و بهتر است اول دلیل مشکل هورمونی خود را بدانید و درمان شوید .

تاثیر رنگ پوست و مو در لیزر موهای زائد؟

موهایی کخ دارای ضخامت بیشتری می باشند در مواجه با طول موج های متفاوت لیزر می توانند سریع تر از بین بروند ، دشتگاه لیزر ابتدا رنگ دانه های موجود در پوست را مورد هدف قرار می دهد لیزر موهای زائد بر روی پوست هایی که بدون رنگدانه هستند می تواند تاثیر کمتری داشته باشد. البته باز هم به طور قطع نمی توان در مورد این موضوع صحبت کرد زیرا برای انواع پوست نتایج متفاوتی داشته است.
ممکن است طول دوره لیزر نیز در رنگ پوست های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشد. رنگ پوست به عنوان عاملی در ایجاد سرعت بخشیدن به روند لیزر پوست و مو می تواند بسیار مهم باشد.

زمان مناسب شیو قبل و بعد از لیزر

زمان ایده آل برای شیو کردن روز قبل از لیزر است زیرا پوست حساسیت خود را از دست می دهد ، توصیه می کنیم در حین اصلاح کردن از آب ولرم یا آب خنک استفاده کنید اگر قبل از شیو از آب داغ استفاده کنید پوست نرم می شود و بیشتر مستعد ایجاد زخم خواهد شد.
سوال بعدی که پیش خواهد امد این است که بعد از لیزر چه زمان می توان شیو را انجام داد؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما باید به طور ایده آ ل 10 روز صبر کنید تا بتوانید شیو را دوباره انجام دهید. نکته ای که باید در نظر داشته باشید انتظارات خود را در اولین جلسه برای کاهش شدید مو پایین آورید زیرا بعد از اولین جلسه این اتفاق نخواهد افتاد پس سریعا به سراغ شیو کردن نروید زیرا ممکن است به پوست خود آسیب جبران ناپذیری وارد کنید.

چند ساعت بعد از لیرز می توانم دوش بگیرم؟

دقیقا بعد از انجام لیزر از زدن آب به محل شدیدا خودداری کنید زیرا لیزر درمانی ممکن است باعث التهاب و قرمزی پوست شود آب می توانید این التهابات را تشدید می کند.
از طرف دیگر آب می تواند باکتری را پخش کند و چون منافذی در پوست وجود دارد به باکتری ها اجازه ورود می دهد و ممکن است باعث عفونت شود.
بهتر است حداقل تا 24 ساعت بعد از لیزر دوش نگیرید و از آب داغ ، جکوزی و سونا خودداری کنید و بهتر است از مالش یا خارش پوست خودداری کنید و لایه برداری انجام ندهید زیرا سبب تحریک پوست می شود.

چند جلسه برای لیزر نیاز است؟

بسته به نوع لیزر و نوع پوست و موی شما، ممکن است بین 5 تا 12 جلسه، نیاز به لیزر کردن داشته باشید. این لیزر تنها در موهایی که چرخه رشد را پشت سر می گذارند مؤثر است و همه موهای یک منطقه در همان زمان رشد نمی کنند. پس از اتمام جلسات ، ممکن است مجبور شوید برای معالجه منظم برای مراقبت های خود سالی یک بار به مطب پزشکتان مراجعه بفرمایید. نیازمند چند جلسه بودن، کاملا بستگی به عملکرد لیزر مو دارد.

چه مناطقی از بدن را می توان با لیزر درمان کرد؟

 

با استفاده از تکنولوژی لیزر، می‌توان موارد زیر از نواحی مختلف بدن را کاهش و حذف کرد:

 • صورت و گردن: لیزر می‌تواند در کاهش موهای زائد در نواحی صورت و گردن کمک کند.
 • دست‌ها و پاها: نواحی دست‌ها و پاها از محل‌های رایج برای انجام لیزر موهای زائد هستند.
 • بازوها: کاهش موهای زائد در بازوها با استفاده از لیزر امکان‌پذیر است.
 • سینه و پشت: نواحی سینه و پشت نیز از نواحی دیگری هستند که می‌توانند با لیزر موهای زائد کاهش یابند.
 • شکم و کمر: لیزر موهای زائد در مناطق شکم و کمر نیز انجام می‌شود.
 • پشت سر و گردنها: در برخی موارد، موهای زائد روی پشت سر و گردنها نیز با لیزر کاهش می‌یابند.

به طور کلی، نواحی مختلف بدن از جمله نامبرده شده، قابلیت کاهش موهای زائد با استفاده از لیزر را دارند. اما مهم است که با پزشک متخصص مشورت کنید تا برنامه مناسب برای نواحی مورد نظر شما تنظیم شود.

انواع لیزر موهای زائد

امروزه از دستگاه های مختلفی برای رفع موهای زائد بدن استفاده می شود. عوامل زیادی بر نتیجه لیزر موهای زائد تاثیر گذار هستند که با تشخیص پزشک متخصص برای برطرف کردن موهای زائد بدن از این دستگاه ها استفاده می شود. این عوامل شامل: رنگ مو، نوع پوست، ضخامت مو و ناحیه درمان می باشد. انواع دستگاه های لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

 • 1. لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
 • 2. لیزر موهای زائد با لیزر روبی ( یاقوت )
 • 3. لیزر تور پالسی بالا
 • 4. لیزر ND:YAG
 • 5. لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر دایود

چه افرادی برای لیزر موهای زائد مناسب هستند؟

لیزر موهای زائد تقریباً برای هر کسی امکان پذیر است امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های جدید لیزر این امکان برای تمامی رنگ پوست و موها ایجاد شده که بتوانند لیزر موهای زائد را انجام دهند، کاندیدای ایده آل دارای خصوصیات زیر هستند:

 • پوست نسبتا روشن
 • موهای تیره و ضخیم

مزایای لیزر موهای زائد

 • بدون عوارض
 •  بدون ناراحتی و درد
 •  اثر بخشی سریع
 • این تکنولوژی توسط FAD برای کاهش موهای زائد به صورت دائمی تایید شده است
 • در این روش تغییر رنگدانه و ایجاد زخم به ندرت اتفاق می افتد.
 • شما می توانید در فاصله ی کمی این نتایج را مشاهده کنید.

لیزر هموروئید در ارومیه

هموروئید یا بواسیر به تورم و التهاب وریدهای رکتوم و مقعد گفته می‌شود که می‌تواند داخلی (داخل رکتوم) یا خارجی (زیر پوست اطراف مقعد) باشد. علائم هموروئید شامل درد، خونریزی، خارش و ناراحتی در ناحیه مقعد است. این بیماری بسیار دردناک و آزار دهنده می باشد، اما جای نگرانی نیست شما می توانید به راحتی این مشکل را رفع کنید. 

لیزر هموروئید یک روش موثر و کم‌تهاجمی برای درمان هموروئید است که با کمترین درد و دوره بهبود سریع‌تر همراه است. شما می توانید با اطمینان خاطر و بدون نگرانی این لیزر را در کیلینیک لیزر مونالیزا انجام دهید. 

لیزر کربن ( جوانسازی و روشن کنندگی پوست ) در ارومیه

اگر پوستی روشن و جوان می خواهید راه حل این موضوع پیش ماست، لیزر کربن، که به عنوان “ماسک لیزر کربن” یا “لیزر کربن پیل” نیز شناخته می‌شود، یکی از روش‌های محبوب و موثر برای جوانسازی و روشن کنندگی پوست است. این روش از یک ماسک کربنی و لیزر Q-switched Nd
استفاده می‌کند تا بهبود چشمگیری در ظاهر پوست ایجاد کند. در کلینیک لیزر مونالیزا، این روش توسط پزشکان مجرب ارائه می‌شود. 

اما سوالی که وجود دارد این روش چگونه عمل می کند؟

پزشک از دستگاه لیزر Q-switched Nd برای تابش مستقیم به ماسک کربنی استفاده می‌کند. لیزر باعث تبخیر ماسک کربنی و حذف لایه‌های مرده پوست می‌شود.این فرآیند به عمق پوست نفوذ کرده و باعث تحریک تولید کلاژن و بهبود بافت پوست می‌شود.

لیزر لک در ارومیه

برای از بین بردن لک های صورت خود می توانید به راحتی از دستگاه های لیزر استفاده کنید و شر انواع کرم های مختلف که تاثیرات کمی روی پوست شما دارد خلاص شوید. برای انجام این نوع لیزر حتما قبل از مراجعه پوست خود را تمیز کنید و هیچ آرایشی نداشته باشید.

این نوع لیزر تاثیرات بسیار عمیقی روی پوست شما می گذارد و لک های پوست شما به صورت عمقی از بین می برد و به طبع ماندگاری خیلی بیشتری دارند.